Tesettür giyim bayan sitesi ile yeni sezon TESETTÜR GİYİM modelleri
Derya tesettur giyim de yeni bir marka.


Şükran Pardesü Modelleri

Tesettür giyim piyasası artık eskiye oranla karşılaştıramayacağımız kadar büyük bir alana ulaştı diyebiliriz. Fakat elbette yine en kaliteli ve en iddialı ürünleri yerli markalarımızın sezon ürünlerinde görebilmek mümkün oluyor. Eğer sizler de bu şekilde düşünenlerdenseniz Türkiye’nin önde gelen giyim marklarından Şükran’ın yeni sezonda sizler için hazırlamış olduğu pardesü modellerine göz atmanız gerekiyor demektir. Yerli markaların azlığının söz konusu olmasının yanı sıra yerli ürünlerin en kaliteli ürünler olduğunu da tek çırpıda itiraf edebilmek mümkün. Elbette bizi anlayan tasarımcılar tarafından yapılan ürünler diğer ürünlerden bu nedenle daha çok ilgi odağı haline geliyor.

Yerli bir marka olmasının yanı sıra Şükran markasının bizlere sunmuş olduğu ürünler bizi anlamanın da ötesinde modayı anlayan ürünler diyebiliriz. Özellikle mavi renginin tonlarının kullanılmış olduğu sezon ürünlerinde renkli gözlü bayanlar çok daha şanlı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi renkli gözlü bayanlarda yeşil ve mavi gibi renkler yüz hatlarını daha ön planda tutar ve olduğunuzdan daha da şık ve güzel görünmenizi sağlar. Eğer sizler de bu şekilde düşünenlerdenseniz ve birde renkli gözlere sahipseniz turkuaz mavisi pardesülerden birisini tercih ederek hem günlük hem de gece kullanımında rahatlıkla giyebilirsiniz. Şükran markasının ürünlerinin geneli kutlamalardan daha ziyade günlük yaşamda giyebilmemiz için planlanan ürünlerden meydana geliyor. Eğer sizler de günlük giyim konusunda fazlasıyla sıkıntı çeken biriyseniz mavi pardesülerden birisi sizde daha önce yaratmamış olduğunuz bir farklılık yaratmaya yardımcı olacaktır.

Ürünlerin mavi odaklı olduklarını söyledik. Elbette tüm ürünler mavi değil, mavinin yanı sıra senenin birçok trend rengi olarak kabul edilen renkleri de Şükran’ın tasarımlarının üzerinde görebilmeniz mümkün. Daha fazlası için galerimizi kontrol edebilir ya da en yakında ki Şükran mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelen aramalar: şükran pardesü,şükran pardesü modelleri,kran pardes,şükran giyim modelleri,turkakaz mavi pardesü,şükran tesettür giyim

-
Derya Tesettür
12.02.1988 doğumluyum, sitemin değerli takipçilerine modayı yakından takip etme, kişisel deneyimlerimi sunma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


 • Vücudunuz hakkında bilgi

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
 • Tesettür giyim sponsor

  Tesettür giyim yazıları