Tesettür giyim bayan sitesi ile yeni sezon TESETTÜR GİYİM modelleri
Derya tesettur giyim de yeni bir marka.


Neva Style Şal Modelleri

Neva Style ülkemizin %100 yerli ve önde gelen sayılı moda markalarının arasında ki yerini almaktadır. Genç moda merkezi anlayışı ile yıllardır bayanlara en iyisini sunmak için birçok kreasyon ve koleksiyon düzenlemiştir. Neva Style’ın ürünlerinde en çok görebileceğimiz şey ise kadınların ayrılmazı olan danteli şalların üzerinde birleştirmekten geçmektedir. Böylece ortaya çok daha düzgün görünümlü temiz ve sade tasarım ile moda ürünleri çıkmaktadır. Neva Style’ın öncülüğünü yaptığı bu tarz da tesettür giyim modelleri arasında şal olarak tercih edilebilecek en kaliteli seçenek olarak diğerlerinden bir adım kadar önce çıkmaktadır. Eğer sizlerin de şal ya da başörtüsü gibi bir ihtiyacınız varsa ve Neva Style’ın 2013 şal koleksiyonuna bakmadan alışverişinizi gerçekleştiriyorsanız sonradan sizler de üzülebilirsiniz.

Bu senenin tasarımlarını şöyle bir hafif inceleyecek olursak eğer diğer senelerden farklı olarak bu sene birçok markanın yapmış olduğu gibi Neva Style’da ürünlerini bir adım daha öne çıkarmak için modern kesimlerden ve hatlardan faydalanmış. Elbette bunun yanı sıra birçok markanın uygulamış olduğu gibi Neva Style’da elinden geldiğince senenin trend renklerini tasarımlarında kullanarak ürünlerini bu şekilde meydana çıkartmaya çalışmış. Sizler de alacağınız ürünlerin hem 2013 trend renklerinden birisini taşımasını hem tesettürlü olmasını hem de şık ve iyi hatlara sahip olan bür ürün olmasını istiyorsanız tercihlerini gerçekleştirmeden önce mutlaka Neva Style’a bakmanız gerekiyor demektir.

Neva Style bizlere sunmuş olduğu kaliteli ve şık tasarımların yanı sıra ayrıca birçok markaya oranla da oldukça uygun fiyat koşulları sunuyor. Böylece uygun fiyatlar aracılığı ile ürünlerini satın almak isteyenlerin de haliyle bir numaralı tercihleri arasında yine Neva Style 2013 koleksiyonu yer alıyor.

Gelen aramalar: tozlu giyim elbise tesettür

-
Derya Tesettür
12.02.1988 doğumluyum, sitemin değerli takipçilerine modayı yakından takip etme, kişisel deneyimlerimi sunma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


 • Vücudunuz hakkında bilgi

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
 • Tesettür giyim sponsor

  Tesettür giyim yazıları