Tesettür giyim bayan sitesi ile yeni sezon TESETTÜR GİYİM modelleri
Derya tesettur giyim de yeni bir marka.


Kara Çarşaf

Kara çarşaf dinimizde yer alan bir bayan örtüsüdür ve belli bir kesimin dini inancı doğrultusunda giydiği kara çarşaf günümüzde modernleştirilerek farklı isimler ile üretimi yapılmaktadır özellikle ferace kara çarşaf modellerin dendir. Ferace kıyafetini daha çok genç kızlarımız kara çarşaf yerine tercih ediyor hem kumaşı yapısından ince oluşu ve serin tutması nedeni ile yazın kara çarşaftan daha çok tercih ediliyor. Kara çarşaf denmesinin sebebi eskiden sadece siyah renkte olan modelleri olduğu için aslında günümüzde bir çok renkte ve kumaşla üretimi yapılıyor.

Hanımlarımızın bir çoğu kara çarşafı hacca ümreye giderken alıyorlar ama size önerim siyah rengini almayın ümre ve hac zamanı hem çok sıcak hem çok kalabalık olduğu için arabistan beyaz ve açık renk tonlarını tercih edin ayrıca ferace modellerinden de tercih edebilirsiniz çünkü kumaş ve dikiminden dolayı daha serin tutar ve rahat hareket edersiniz. Kara çarşaf modelleri merak edenler için çok fazla farklı modeli yok ama kullanım kolaylığı yönünden bir kaç tane tasarımlar var sizlere bu bahsettiğim tasarımları paylaşacağım. Fiyatlarını merak ediyorsanız hanımlar özel dikim ve özel butiklerde olduğu için belli bir fiyat veremiyorum kara çarşaf fiyatları değiştiği için ortamala bir fiyat vermemi ister iseniz 65,00tl den başlayan fiyatları mevcut. Yazımın sonunda sizlere kara çarşaf model resimlerini paylaşacağım umarım sizin için değerli bir konu olmuştur.

Gelen aramalar: kara çarşaf modelleri,kara çarşaf fiyatları,dua giyim çarşaf modelleri,tesettur carsaf modelleri,araf modelleri,çarşaf modelleri,çarşaf modelleri ve fiyatları,bayan çarşaf modelleri,çarşaf modelleri tesettür,tesettür çarşaf fiyatları

-
Derya Tesettür
12.02.1988 doğumluyum, sitemin değerli takipçilerine modayı yakından takip etme, kişisel deneyimlerimi sunma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


 • Vücudunuz hakkında bilgi

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
 • Tesettür giyim sponsor

  Tesettür giyim yazıları