Tesettür giyim bayan sitesi ile yeni sezon TESETTÜR GİYİM modelleri
Derya tesettur giyim de yeni bir marka.


Flo-2013-cantalar

Flo çanta modellerini araştırdığınızı duydum ama bence hiç bakmayın ben beğenmedim tabi herkesin görüşü farklıdır siz beğenirseniz ona bir şey diyemem.Bir cafe ye gittiğinizde o masaya o çantayı koyduğunuzda tüm bayanlar bir dönüp bakacak çantanıza iç geçirecek keşke benimde olsa diyecek aksi takdir de o çantayı yada aksesuarı taşımanın bir anlamı yok.Çünkü aksesuar size bir şey katmadığı müddetçe bir işe yaramaz hiç bir önemi olmaz.

Flo çanta modelleri için elinizden gelenin en iyisini yapmalarını öneririm onlara başka diyecek bir şeyim yok çünkü ne diyeyim gerçekten çok farklı marka ve modellerin verdiği bazı şeyleri dikkatlice incelemeli ve ona göre karar vermeli.

Biz her şeyi basit yapalım nasıl olsa ucuzu da bayanlar alıyor para kazanırız mantığı tamam doğru olabilir bir yere kadar ama görüldüğü üzere firmaya da çok büyük zararlar verebilir onları nasıl yapacak yada onların nasıl önüne geçeceksiniz birde onu düşünün bakalım.Flo çanta ya söylediklerimi bir gözden geçirmesini söylüyorum sadece.

Gelen aramalar: flo çanta modelleri

-
Derya Tesettür
12.02.1988 doğumluyum, sitemin değerli takipçilerine modayı yakından takip etme, kişisel deneyimlerimi sunma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


 • Vücudunuz hakkında bilgi

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
 • Tesettür giyim sponsor

  Tesettür giyim yazıları