Tesettür giyim bayan sitesi ile yeni sezon TESETTÜR GİYİM modelleri
Derya tesettur giyim de yeni bir marka.


Bayan göbek korsesi

Bayanların en fazla sinir olduğum hastalıklarından birisi korse takmak.Olanı saklamak dürüst olmamaktır.Ondan sonra karşısında ki erkek onu aldattığında sen bana dürüst olmadın derler.Yahu sen adamla daha ilk buluşman da korse takıp geldin adam seni ince belli güzel bir hatun olarak gördü eve gittiğinde korseyi çıkarttın löp löp göbeğin belin pörtledi geldin.

Sen bu adama nasıl dürüst ol bana karşı diyebilirsin ki öyle değil mi bence çok çok saçma bir durum bu ve göbek korsesi arayan bayanlarda şuan bana bunları okuduktan sonra hak veriyorlardır.Eğer onu takıyorsanız konuşmanın arasında komik bir şekilde vs söz edeceksiniz bundan.Adam size ne kadar incesin güzelsin zayıfsın dediğinde hihihi deyip öyle melün melün bakmayacaksınız adamın suratına gerçek neyse söyleyeceksiniz.

Ha yok ben söyleyemem diyorsan giymeyeceksin o zaman bayan göbek korseleri ni ama hem giyip hem söylemezsen eve gittiğinde şeftali yerine muşmula çıkarsa adamın karşısına o adamı da evde tutmayı bekleyeceksin.Dürüst olmasını hele hele hiç istemeyeceksin.

korseler 224x300 Bayan göbek korsesi gobekkorsesi 224x300 Bayan göbek korsesi

Gelen aramalar: google,bel korsesi,gelinlik korseleri,gobek gizleyen gelinlik,göbek korsesi,göbek korsesi bayan

-
Derya Tesettür
12.02.1988 doğumluyum, sitemin değerli takipçilerine modayı yakından takip etme, kişisel deneyimlerimi sunma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


 • Vücudunuz hakkında bilgi

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
 • Tesettür giyim sponsor

  Tesettür giyim yazıları